Η Omnicliq είναι ένα νέο είδος Digital Agency. Η δουλειά μας δε σταματά στα στενά όρια του digital marketing, βλέπουμε κάθε επιχείρηση σαν να είναι δική μας.Οι υψηλού επιπέδου υπηρεσίες της Omnicliq έχουν μεγάλο και σοβαρό αντίκτυπο στην πορεία των brands που μας εμπιστεύονται γιατί μιλάμε με νούμερα και χρήματα.Βασιζόμενοι στην εξειδίκευση και το πάθος μας για νέες τεχνολογίες και αυτό που ονομάζουμε IoT, παρουσιάζουμε μετρήσιμο κέρδος βασισμένο σε επιχειρηματικά δεδομένα. Τέλος,αλλά πάνω απ’ όλα, η Omnicliq είναι οι άνθρωποί της: μια «τρελή» ομάδα από tech-freaks, creatives και marketeers που είναι περήφανοι που δουλεύουν μαζί καθημερινά και για όλα όσα δημιουργούν!
![](https://www.greatplacetowork.gr/website/wp-content/uploads/2022/09/Εlectra_Hotels__Resorts.png)
Omnicliq
Οι εργαζόμενοι λένε πως είναι ένα ιδανικό εργασιακό περιβάλλον
Βασικά στοιχεία εταιρείας
Σχετικά με την Omnicliq
![](https://www.greatplacetowork.gr/website/wp-content/uploads/2022/12/omnicliq.jpg)